pilotppg.pl

Naszą pasją są przestworza...

Paramotors pilot's
Aggelohori
Meteory
Kathisma beach
Meteory Grecja
Lefkada
Kanał koryncki
facebook_page_plugin
×

Uwaga

Please enter your Disqus subdomain in order to use the 'Disqus Comments (for Joomla)' plugin. If you don't have a Disqus account, register for one here

Grecja PPG 2017

VII wyprawa do Grecji PPG 2018

Dzisiaj ósmy marca, w końcu obiecywana pogoda przez synoptyków zaczyna się pokrywać z ich obietnicami. W słońcu 22 stopnie a w cieniu 9 czyli zaczyna już być super. Panos co chwilę wrzuca na youtuba swoje loty z jeszcze nie zapierających dech w piersiach greckich plaż a nam się włącza lekka zazdrość, pomimo że byliśmy tam już tyle razy, trudno uwierzyć, że nam się to nie nudzi.

Grecja 2017 (2)Często gęsto słyszę pytanie dlaczego kolejny raz Grecja… długo się nie zastanawiam nad odpowiedzią, bo tam jest inaczej „czytaj zajebiście”. Ludzie, klimat, żarcie i podejście do życia jest po prostu bezcenne i dlatego warto tam być chociażby kilka dni w roku i naładować akumulatory na resztę roku.

 

Ubiegły rok to wyjazd siedmioosobowy na dwa auta, ten rok zapowiada się rekordowo bo być może pojedziemy na cztery auta i wstępnie zadeklarowało się około 14 osób, więc może być całkiem oryginalnie. Tym razem wyjazd będzie odbiegał od pierwszych wyjazdów, które były typowo męskie a zamieniamy na rodzinny przedłużony piknik majowy z włóczęgostwem po jeszcze pustych i już z ciepłą wodą przepięknych plażach greckiego półwyspu Halcydyckiego. Grecja 2017 (1)Grecja 2017 (3)Grecja 2017 (5)Grecja 2017 (6)Grecja 2017 (8)Grecja 2017 (9)Oczywiście pamiętnik „Mecenasa” będzie opisany a i zdjęć oraz filmów nie zabraknie oby tylko żadne licho nie pokrzyżowało nam planów i tego się będziemy 3mać najbardziej a półtora miesiąca zleci jak przysłowiowe pięć minut na zegarku.

Zobaczymy jaki scenariusz w tym roku życie nam napisze a te kilka zdjęć niech rozgrzeje nadchodzącą atmosferę….

Do miłego

Mecenas