pilotppg.pl

Naszą pasją są przestworza...

Aggelohori
Kanał koryncki
Meteory
Lefkada
Kathisma beach
Meteory Grecja
Paramotors pilot's
facebook_page_plugin
×

Uwaga

Please enter your Disqus subdomain in order to use the 'Disqus Comments (for Joomla)' plugin. If you don't have a Disqus account, register for one here

Grecja PPG 2017

Trzeci dzień w Grecji

Po niedzielnej niepogodzie dla fruwaczy, zjedliśmy śniadanie, spakowaliśmy mandżur w samochody i pojechaliśmy na startowisko w Katerini. Nie mieliśmy jakiś ogólnych planów, więc każdy latał gdzie chciał i z kim chciał. Po godzinie lewitacji naszymi bziukaczami, posiadaliśmy jak pelikany na wodzie. Tu nasze drogi powoli zaczęły się rozjeżdżać. Pierwszy turnus następnego dnia jechał do Polski a my jechaliśmy na objazd przepięknej Sitonii. Jeszcze tylko kilka wspólnych fotek i do zobaczenia może za rok albo w Polsce gdzieś wcześniej?.dzien3 (4)

dzien3 (7)

dzien3 (8)

dzien3 (5)

dzien3 (6)Koło14-tej dojechaliśmy do Ormos Panagias i zameldowaliśmy się na jeden dzień tymczasowo na pięknej plaży z widokiem na panoramę świętej góry Atos i nieopodal ruin bizantyjskiej strażnicy. Szybko się uwinęliśmy z rozłożeniem kempingu i chwilę potem cztery skrzydła zawitały nad wschodnimi plażami Sitonii. Wieczorem jak przystało na rasowych skautów, rozpaliliśmy ognicho z pozbieranych w przydrożnych trawach starych wysuszonych drzew oliwnych, które jak sie okazało były niesamowicie energetyczne i paliły się bardzo długo a nam pozostało podgrzać kiełbaski na kijach i po degustować miętówkę ALa Zbycho, chwilę potem był już wtorek.dzien3 (1)

dzien3 (2)

dzien3 (3)