pilotppg.pl

Naszą pasją są przestworza...

Kathisma beach
Lefkada
Meteory
Kanał koryncki
Meteory Grecja
Aggelohori
Paramotors pilot's
facebook_page_plugin
×

Uwaga

Please enter your Disqus subdomain in order to use the 'Disqus Comments (for Joomla)' plugin. If you don't have a Disqus account, register for one here

Grecja PPG 2014

27.04.2014 dzień szósty w Grecji

Dwa lata wstecz na pierwszej wyprawie ekipa miała jeden dzień nielotny ale to było z przyczyn wysokich temperatur, my jak się okazało mieliśmy dwa dni nielotne ale to z uwagi na deszcz. Niedziela była dniem spotkań i zwiedzania. Z uwagi na nijaką pogadę pojechaliśmy do Salonik na małe zwiedzanie miasta. Zajęło nam to ze 4 godziny i wróciliśmy na domowy obiadek a kucharzy było dwóch, Mireczek i Strefuś.

Zwiedzanie Salonik

Panos na 17-tą zrobił nam niespodziankę i umówiliśmy się z Nim przy jakiejś stacji paliw. I znowu pojechaliśmy do Salonik. Małymi krętymi uliczkami jadąc za Panosem zatrzymaliśmy się w końcu gdzieś w centrum. Kilka uliczek dalej doszliśmy do knajpki. A tam paralotniarze z Grecji i Teneryfy czekali już na nas. Właścicielem knajpki był Grek mówiący po polsku i jego żona Czeszka na wpół polka. Podczas trwania imprezy pojawił się Jari, paralotniarz z Finlandii mieszkający od kilku lat w Grecji, którego poznaliśmy w ubiegłym roku. Co by nie mówić i pisać było super. Z Jarim i Panosem umówiliśmy się na poniedziałkowe latanie na Plaży Aniołów (Angelohori). Tej nocy z wiadomych przyczyn zmieniłem lokum a zarazem i nocnych tenorów, też był mały koncert ale już się wyspałem.

Pozdrawiam

Mariusz Dziuba (Mecenas)

wraz z całą ekipą.