pilotppg.pl

Naszą pasją są przestworza...

Meteory Grecja
Paramotors pilot's
Kanał koryncki
Lefkada
Kathisma beach
Meteory
Aggelohori
facebook_page_plugin
×

Uwaga

Please enter your Disqus subdomain in order to use the 'Disqus Comments (for Joomla)' plugin. If you don't have a Disqus account, register for one here

Grecja PPG 2014

25.04.2014 dzień czwarty w Grecji

Piątek miał być dniem zaatakowania drugiego palca, niestety pogoda się popsuła i na przemian było słońce z przelotnymi opadami deszczu. Kolejny dzień „bziuczenia” nad plażą i okolicznymi hotelami zaczął nam się już nudzić. Byliśmy umówieni z Panosem na wspólny przelot ale nie było sensu się spotykać.

Stacho i Krzysiek w Grecji

Ten dzień okazał się pechowy dla Rafała, jego cewka zapłonowa odmówiła współpracy. Po kilkunastu minutach latania nad plażą musiał przymusowo lądować. Wkrótce z Mirkiem i z Arkiem pojechali po dętki i cewkę. Reszta ekipy zajęła się lataniem, pływaniem, spacerowaniem itd. Panowie od nagłych zakupów przyjechali z dętkami ściągniętymi z rowerów bo w sklepie nie było luzem a cewka okazała się towarem luksusowym i chwilowo Rafał został uziemiony. Piątek był ostatnim dniem biwakowania na plaży w Kasandrze. Po południu, ktoś wyciągnął latawiec, który w ostatniej chwili spakowałem do worka z rozkładanym krzesłem i przez 2 godziny była niezła zabawa. Akrobacje wychodziły niezłe a to za sprawą silnie wiejącego wiatru. Ostatnim, który wziął się za latanie był Rafał no i pokazał wszystkim jak się „lata”. Po długich i skomplikowanych ewolucjach przyszedł czas na lądowanie do celu. Tak się chłop przejął, że na koniec centralnie doj….ł w Mirka namiot i zrobił piękną dziurę :). Taśma na krokodyle załatała dziurę i przeszliśmy do porządku dziennego. Obgadaliśmy plan na następny dzień i po małej gościnie z kolacją przy świecach :) poszło towarzystwo spać.

Pozdrawiam

Mariusz Dziuba (Mecenas)

wraz z całą ekipą.