pilotppg.pl

Naszą pasją są przestworza...

Meteory
Aggelohori
Kanał koryncki
Lefkada
Meteory Grecja
Kathisma beach
Paramotors pilot's
facebook_page_plugin
×

Uwaga

Please enter your Disqus subdomain in order to use the 'Disqus Comments (for Joomla)' plugin. If you don't have a Disqus account, register for one here

PARA aktualności

A tym czasem Mirek zrobił dzisiaj przyjemne z pożytecznym czyli obleciał Hadrona Cabrio 34 i zabrał w przestworza Panią doktor Agnieszkę :)


 

Odwiedzili nas piloci z Zamościa 26.10.2021

Spotkanie z Ekipą Krasnistawską to zawsze bardzo miła chwila. Tu od Was dostałem wielką pomoc kiedy stawiałem pierwsze kroczki dziesięć lat temu. To tak,jakby moja lotnicza część serducha odwiedzała swój rodzinny dom. : ) skwitował Sylwek :)


 

No i powoli zblizamy się do kolejnej XI edycji Ogólnoposkiego Pikniku Paralotniowego CHMIELOTY 2021. Szeroko pojęta "pandemia" dała się chyba już wszystkim we znaki i czas sie znowu spotkać we wspólnym gronie i przypomnieć sobie jak to było kiedyś....

W tym roku piknik przypada na trzeci weekend sierpnia, czyli od 20 do 22-08-2021 i tradycyjnie w tym czasie robimy to co lubimy najbardziej nad krasnostawskim niebem czyli mieszamy powietrze :)
Tradycyjnie w piatek od rana, zaczynamy się rozkładać z naszym mini miasteczkiem a uroczyste otwarcie pikniku planujemy na godzinę 17:00. Wieczorem przy ognisku oczywiście będzie tradycyjnie tort z zaprzyjaźnionej cukierni Roberta Kawy :)

Czytaj więcej: XI edycja pikniku CHMIELOTY 2021

Państwowy Egzamin praktyczny na Świadectwo Kwalifikacji


Przelot PPGG z Łomzy do Krasnegostawu na dystansie 260 km w czasie 5 godzin i 20 minut z czego w większości pod wiatr, czacun :)