pilotppg.pl

Naszą pasją są przestworza...

Paralotniarstwo na lubelszczyźnie
Paramotors pilot's
Powietrzne wrażenia..
Lubelszczyzna z lotu ptaka
Meandry Wieprza
Dogonić zachód słońca
facebook_page_plugin

Ubezpieczeni... no bo jak inaczej :)

Kolejny rok za nami i oczywiście nowe ubezpieczenia na kolejny sezon są już w naszych kieszeniach. Tradycyjnie część składki z KSP od każdej ubezpieczającej się osoby, powędrowała w bonusie do każdego certyfikatu OC. Najważniejsze to aby się nigdy nie przydało :)

ubezpieczenia


 

Plebiscyt na ......

No własnie plebiscyt na co?

Po raz pierwszy w historii działalności naszego Stowarzyszenia, zostaliśmy dostrzerzeni, że coś robimy a robimy nie byle co. Niektórzy myślą, że tylko latamy ale to tzw widzenie z klapkami na oczach bo praca jaką robimy podczas organizacji pikniku paralotniowego CHMIELOTY jest ogromna a piknik stał się już marką samą w sobie. Zdaję sobie sprawę, że organizacja takiego przedsięwzięcia to wiele osób a plebiscyt do tytułu Osobowość Roku 2019 jest tylko na jedną ale tak już jest, że przedstawiciel grupy jest jeden, tym razem padło na mnie :)
Pozostaje mi podziękować kolegom i koleżankom jak i instytucjom, które nas wspierają podczas organizacji CHMIELOTÓW i zaprosić do głosowania na moją skromną osobę w tym plebiscycie.

Nominacja Mariusz Dziuba

Czytaj więcej: Plebiscyt na......

KSP dla Orkiestry

Podczas 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, licytowany był na aukcji bloczek 9 znaczków z którego dochód będzie przeznaczony dla dziecięcej medycyny zabiegowej.

bloczek orkiestra1


 

Nasi sponsorzy