pilotppg.pl

Naszą pasją są przestworza...

Paralotniarstwo na lubelszczyźnie
Paramotors pilot's
Powietrzne wrażenia..
Lubelszczyzna z lotu ptaka
Meandry Wieprza
Dogonić zachód słońca
facebook_page_plugin

Ogłoszenie Burmistrza miasta Krasnegostawu

No i stało się a mianowicie po raz pierwszy w historii działalności naszego Stowarzyszenia, spełnilismy wymogi formalne. Miasto tak skrupulatnie podchodziło do sprawy, że przez tyle lat nikt nie raczył nam po odrzuceniu wniosku powiedzieć lub przekazać w piśmie dlaczego wniosek został odrzucony. Powód był banalny bo nie mieliśmy w Statucie Stowarzyszenia identycznych zapisów jak ma Start Krasnystaw a to główny beneficjent w mieście do dzielenia "tortu" bo wszystkie kluby są niejako podczepione pod Start Krasnystaw i zawsze spełniały wnioski formalne.

A oto dwa kolejne dodatkowe tajemnicze punkty które pojawiły się w naszym Statucie w Rozdziale II §7 i pozwoliły przejśc do następnego etapu dzielenia "kasy".

Pkt. 8 Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, w tym promowanie i prowadzenie sportowego szkolenia dzieci, młodzieży i dorosłych.

Pkt.9 Udział w zawodach sportowych, organizacja imprez sportowo-rekreacyjnych.

ogloszenie burmistrza 2021 01 28

 

Przed nami kolejny etap czyli ile dostaniemy na CHMIELOTY z naszych "zachcianek" na imprezę, która od 10 lat promuje miasto a chcemy ją zrobić profesjonalnie ale jak zawsze dostawaliśmy ochłapy lub prawie nic. Osobiście nie nastawiam się że dostaniem tyle ile chcemy bo cytując wypowiedź urzędnika chyba z przed dwóch lub trzech lat na jednym ze spotkań które było organizowane w związku z organizacją CHMIELAKÓW padło oto takie zdanie "My od Was nic nie chcemy" i pamietam jak dziś minę kolegi z którym tam byłem której nie zapomnę do końca życia a był święcie przekonany, że idąc na spotkanie coś ustalimy ha ha ha. Po wyjściu z urzędu pierwsze zdanie jakie zdołał z siebie wypowiedzieć to był " Jezu jaki tu jest beton".

No nic czekamy na werdykt i niedługo pochwalimy się jak wypadliśmy w tym hermetycznym światku gdzie jest do podziału 405 000 tysięcy i 12 podmiotów, które spełniły wnioski formalne.

Ogłoszenie do pobrania

Pozdrawiamy
i do miłego


 

Nasi sponsorzy