pilotppg.pl

Naszą pasją są przestworza...

facebook_page_plugin
×

Uwaga

Please enter your Disqus subdomain in order to use the 'Disqus Comments (for Joomla)' plugin. If you don't have a Disqus account, register for one here

Piękny Wschód a no latało się...

Minęło kilka miesięcy i doczekaliśmy sie spotu reklamowego Polskiej Organizacji Turystycznej. Humorystycznie i dośc oryginalnie producenci spotu reklamującego wschodnią Polskę jako jeden z interesujacych sposobów wykorzystania wolnego czasu zachęca do uprawiania paralotniarstwa (na tle Krasnegostawu uprawialiśmy paralotniarstwo na niskim pułapie).

Jest to kolejna reklamówka promująca nie tylko aktywne spędzanie wolnego czasu ale równiez zachęcajaca do poznawania i odkrywania ciekawych miejsc bo jak mówi staropolskie przysłowie "Cudze chwalicie a swego nie znacie" przypomina nam o wielu miejscach jakie mamy w zasięgu ręki ale każdy szuka z dala od siebie nie wiedząc co traci i coś w tym jest. Spot emitowany będzie na kanałach telewizyjnych oferty At Media Discovery oraz stacjach tematycznych TVN i Polsatu. Więcej spotów można zobaczyć tutaj. Miło nam było uczestniczyć w realizacji tych zdjęć i zrobiliśmy to bezinteresownie i z wielką satysfakcją. Pozostaje raz jeszcze podziękować z tego miejsca ekipie filmowej i zaprosić do współpracy na kolejne zdjęcia.

pozdrawiamy

Adam Mirek i Mariusz :)


Nasi sponsorzy