Polish English French German Greek Norwegian Spanish Ukrainian

pilotppg.pl

Naszą pasją są przestworza...

Paralotniarstwo na lubelszczyźnie
Paramotors pilot's
Powietrzne wrażenia..
Lubelszczyzna z lotu ptaka
Meandry Wieprza
Dogonić zachód słońca
×

Uwaga

Please enter your DISQUS subdomain in order to use the 'DISQUS Comments for Joomla!' plugin. If you don't have a DISQUS account, register for one here

KSP

logo kspKto by pomyślał, że w końcu nadejdzie taki dzień w którym spotkamy się pewnej wrześniowej soboty w 2010 roku i to w nie byle jakim miejscu bo w samym ratuszu w Krasnymstawie i wspólnie w kilkanaście osób postanowimy powołać do istnienia Krasnostawskie Stowarzyszenie Paralotniowe. Życie pisze różne scenariusze a my postanowiliśmy skorzystać z kolejnego, z pewnością dalej latalibyśmy tak jak dotychczas bez stowarzyszania się, ale postanowiliśmy wspólnie w grupie spróbować czegoś nowego. W cztery miesiące po spotkaniu otrzymaliśmy numer z Krajowego Rejestru Sądowego (KRS), który dał nam osobowość prawną, co z kolei znacznie poszerzyło nasze możliwość dalszego działania już jako Stowarzyszenia.
Zakładając Stowarzyszenie było nas 19 osób, dzisiaj liczba ta się grubo podwoiła i jest nas około 50 osób. Nie chwaląc się jesteśmy najliczniejszym regionalnym Stowarzyszeniem w Polsce skupiającym tylu aktywnie latających pilotów z czego jesteśm dumni i z pewnością dajemy przykład innym.

 

Pozdrawiamy squad pilotów KSP.