pilotppg.pl

Naszą pasją są przestworza...

Meteory
Lefkada
Kanał koryncki
Meteory Grecja
Aggelohori
Kathisma beach
Paramotors pilot's
facebook_page_plugin
×

Uwaga

Please enter your Disqus subdomain in order to use the 'Disqus Comments (for Joomla)' plugin. If you don't have a Disqus account, register for one here

Wyprawa do Grecji 2016

Grecja 2016...

Tak.... Grecja, wyczekiwana przez rok, działa na nas jak narkotyk, to już kolejna wyprawa ppg do Grecji jaką chcemy zorganizować. Jaka będzie?.... Na pewno inna, każda jest inna ale ta w mocno okrojonym składzie. Przystosowaliśmy już auto do biwakowania, więc greckie słońce nas nie spali :)

Espaco kamperowoz1

Niestety nie każdemu w tym roku pasował wcześniejszy wyjazd i tym razem wybieramy się pod koniec kwietnia we trójkę, czyli Adam, Mirek i Mariusz acha będzie jeszcze ktoś ale o tym dowiecie się wkrótce bo będzie jajcarsko. Wyprawa jednym samochodem bez przyczepy z zamiarem zapakowania wszystkiego do Espaca IV (wersja krótka) w standardzie 3 fotele i graty w środku, będzie eksperymentalnym wyjazdem. Przed nami, bo już 23 kwietnia, wyrusza duża wyprawa kilkunasto osobowa z Grześkiem i Bogusiem z tą różnicą, że cała reszta, doleci samolotem a z całą grupą będziemy się widzieć tylko przez dwa dni. Plany mamy na ten rok w zasadzie tylko na półwysep halcydycki a dokładniej na środkowy palec Sitonia, który mieliśmy zamiar oblecieć w 2015 roku. Wyprawa będzie jak zwykle sfilmowana, sfotografowana i ma być miło, sympatycznie i zajefajnie i już się trudno doczekać a temperatury w Grecji dochodzą już do 28 stopni :).

Mecenas

i do miłego...