Polish English French German Greek Norwegian Spanish Ukrainian

pilotppg.pl

Naszą pasją są przestworza...

Paralotniarstwo na lubelszczyźnie
Paramotors pilot's
Powietrzne wrażenia..
Lubelszczyzna z lotu ptaka
Meandry Wieprza
Dogonić zachód słońca

Przekładanie Paczek 2017

Leci, leci, leci tak rok za rokiem a nasze spadochrony chcą znowu zobaczyć światło dzienne.

Wiosna to oczywiście najlepszy okres aby przewietrzyć i przełożyć nasze poczciwe zapasy. Tegoroczna "Akcja PAKA" będzie miała miejsce 12 marca 2017 (niedziela) w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Krasnymstawie przy cmentarzu czyli tam gdzie rok temu. Zapraszamy wszystkich chętnych ze swoimi spadochronami na przekładanie paczek.

przekladanie paczek

 

Prosimy zaopatrzyć się w obuwie na zmianę (proszę to potraktować poważnie, to procentuje z roku na rok), około jednego metra sznurka lub linki i ewentualnie komplet gumek recepturek na wymianę. Hala wynajęta będzie od godziny 10-tej, prosimy o punktualne przybycie. Podobnie jak w ubiegłym roku, będzie możliwość rzucenia swojej paczki na rozhuśtanej linie.

Jest również propozycja dla tych co chcą bardziej przewietrzyć swój spadochron np. na łące przynajmniej dobę wcześniej a następnie spakowanie takiego spadochronu do siatki lnianej lub z materiału aby sie nie naelektryzował zapas i pojawienie się z nim na hali.
Podobnie jak w roku ubiegłym koszt wynajęcia hali + sprzątanie zamknie sie w kwocie 20 zł od osoby

I jeszcze jedna sprawa. Miejcie ze sobą odliczoną kwotę, bo Skarbnik też człowiek i chciałby przełożyć swój zapas i pogadać z kolegami zamiast bawić się w wydawanie reszty. Przyjmijmy, że podana kwota jest kwotą minimalną. Jak ktoś da więcej, to potraktujemy to jako darowiznę na rzecz Stowarzyszenia, a Skarbnik nie będzie się musiał bawić w wydawanie reszty!

pozdrawiam i do zobaczenia

Mariusz Dziuba - Mecenas


Nasi sponsorzy