Polish English French German Greek Norwegian Spanish Ukrainian

www.pilotppg.pl

Naszą pasją są przestworza...

Paralotniarstwo na lubelszczyźnie
Paramotors pilot's
Powietrzne wrażenia..
Lubelszczyzna z lotu ptaka
Meandry Wieprza
Dogonić zachód słońca
×

Uwaga

Please enter your DISQUS subdomain in order to use the 'DISQUS Comments for Joomla!' plugin. If you don't have a DISQUS account, register for one here

Fragmenty z dzisiejszej akcji "Paka 2017" w Krasnymstawie

Myślę, że osiągnęliśmy oczekiwany sukces. Piloci, którzy przybyli , to głównie dla celów towarzyskich, reszta się nauczyła i to było naszym celem. 
Pozdrawiamy i zapraszam na film, który filmował, kto chciał :)

pozdrawiamy

i do miłego


 

Przekładanie Paczek 2017

Leci, leci, leci tak rok za rokiem a nasze spadochrony chcą znowu zobaczyć światło dzienne.

Wiosna to oczywiście najlepszy okres aby przewietrzyć i przełożyć nasze poczciwe zapasy. Tegoroczna "Akcja PAKA" będzie miała miejsce 12 marca 2017 (niedziela) w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Krasnymstawie przy cmentarzu czyli tam gdzie rok temu. Zapraszamy wszystkich chętnych ze swoimi spadochronami na przekładanie paczek.

przekladanie paczek

Czytaj więcej: Przekładanie Paczek 2017

Jak się można zaręczyć?

No właśnie..... a zaręczyć się można na tysiące sposobów, ale ten polecamy szczególnie i życzymy narzeczonym aby takich chwil mieli po pachy

pozdrawiamy

i do miłego


Spontaniczne zimowe latanie czyli...

Mieliśmy wielką przyjemność gościć pilotów z Zamościa i nie tylko. Wyszedł fajny, spontaniczny, lotny dzień. Dziękujemy bardzo za wizytę i do następnego ! :)

a tak to wygladało z powietrza

pozdrawiamy i do miłego...:)


Mglisty listopadowy wieczór

Lot Mirka i Krzyśka nad i w okolicy Krasnegostawu w mgliste listopadowe popołudnie. Mirek po lądowaniu tak podsumował ten lot : "Byłem dzisiaj w objęciach mojej drugiej miłości. Pozwoliła nacieszyć sobą wszystkie moje zmysły. Na początek delikatnym muśnięciem otworzyła mi szeroko oczy bym mógł podziwiać krajobrazy w gamie jesiennych kolorów, by następnie ukołysać i uspokoić moje myśli i duszę."

pozdrawiamy i do miłego...:)


Nasi sponsorzy